منتورینگ ۲۰۲۰

و اوضاع آشفته الان بیشتر ما یه کلاف سردرگم داریم که نمیدونیم از کجا باز میشه

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشه که طی یک حادثه یا تو روزایی که خیلی غمگینی, یا شاید توی کارت دچار مشکل شدی و حتی نمی تونی تصمیم بگیری، به خودت گفته باشی که؛

کاش یکی بود که همراهم باشه

یا یک نفر که حداقل سر نخی برای رفع این معضل به من بده

 

کاش تراپیستم همین الان کنارم بود!

ممکنه همون موقع به ذهنت برسه که بری و وقت بگیری اما اینقدر دیر وقت دادن یا تو صف موندی که یا مشکلت اینقدر بزرگ شده که دیگه غیر قابل حل شده یا کلا منصرف شدی

حالا ما برای شما یک پکیج داریم که توی این پکیج:

همراهی تمام و کمال در تمامی مراحل تغییر و رشد شخصی شما و حتی کسب و کار شما٫ هر لحظه که احساس می کنید که باید با فرجام صحبت کنید و به کمکش نیاز دارید این اتفاق میتونه بیافته. در ادامه به جزئیات پکیج٫ اتفاقاتی که در این مسیر میافته و همینطور نظر و توصیه نامه های دیگران توجه کنید.

چه خدماتی دریافت می کنید؟

  • هر هفته یک جلسه خصوصی حداقل ۲ ساعته دارید که با توجه به شرایط شما میتونه حضوری یا غیر حضوری باشه که با توجه به این شرایط شما دوستان عزیزی که خارج از ایران هستین می توانید از خدمات این پکیج بهره مند شوید.
  • شما بین جلسات به صورت مستقیم با خود فرجام در تماس هستین و میتونید هر زمان که خواستین و احساس نیاز کردین باهاش تماس بگیرید و یا در واتس اپ مسیج بدین.
  • اگر احساس کردید نمی تونید حضوری مراجعه کنید مثلا به دلیل افسردگی حاد یا بارداری و یا هر دلیلی٫ فرجام میاد پیش شما!
  • اگر ترس از رانندگی٫ پرواز و … دارید فرجام در همون محل همراه تون میاد و کاری که در کل خاورمیانه انجام نمیشه رو برای اولین بار در این پکیج برای شما انجام میده و با شما دقیقا در همون محلی که احساس می کنید به کمک نیاز دارید کنار شما حضور داره. همراهی کامل و همه جانبه! در صورت لزوم حتی با شما به مهمانی هم میاد!

چه تغییراتی ایجاد میشه؟

۱- استقلال

اگر به چیزی٫ شخصی یا مکانی وابستگی دارید که مانع پیشرفت شما شده اول اون رو شناسایی کرده و بعد با کمک فرجام به استقلال میرسید.

مثلا اگر با خانواده زندگی میکنید و این شمارو از خیلی موقعیت های پیشرفت دور کرده فرجام به شما کمک میکنه که توانایی زندگی مستقل را پیدا کنید.

۲- کسب و کار

طبق توصیه نامه هایی که دریافت کردیم مراجعینی که این پکیج هارو گذروندن٫ اگر صاحب شغل نبودن  شاغل شدن و اگر کسب و کاری شخصی داشته اند با مشاوره های بیزینسی که گرفتن کسب و کارشون رونق پیدا کرده و همینطور اگر در محیطی شرکتی و اداری مشغول به کار بوده اند موقعیت های بهتری بدست آورده و ارتباطات کاری حرفه ای تری ساخته اند.

۳- شناخت خود

در این پکیج از طریق فایل های انحصاری در اولین قدم ها به شما می آموزیم که ۱- اختلالات شخصیتی ۲- تایپ های شخصیتی ۳- شناخت شخصیت بیمار ۴- شناخت شخصیت های رایج امروز فرهنگ و کشور ما (مرد و زن) ۵- کرکتریستیک ها (ویژگی های خاص شخصیتی و علائم و نشانه های آنها) را به شما می اموزیم و شما قادر خواهید بود که اول خودتان را و بعد اطرافیان و عزیزانتان را و بعد غریبه ها را زود تر و سریع تر از قبل بشناسید و خود جدیدتان را پیدا کنید

۴- روابط عاطفی

بعد از شناخت شخصیت خود می آموزید که کدام شخصیت ها و با کدام علائم می توانند همراه زندگی خوبی برای شما باشند و با این شناخت ها و توانایی ها و ثبات احساسات بتوانید در زمان مناسب انصراف از رابطه دهید و هرگز احساس شکست (شکست عاطفی) نکنید.

۵- روابط اجتماعی

به شما مهارت هایی می آموزیم که از قالب قبلی خود درایید و کم کم شبکه دوستانی (Friendship Networks) بسازید و بتواید و بدانید که چگونه آنها را انتخاب کنید تا در آینده هر کدام دوست٫ کانکشن و همسفر اهداف شما باشد.

۶- ترس ها

ترس یکی از بزرگترین موانع پیشرفت انسان هاست٫ در این پکیج با غلبه بر ترس ها و کسب تجربه های جدید دنیای ناشناخته ای را کشف کرده و زندگی راحت تر و هیجان انگیز تری را تجربه خواهید کرد.

۷- اهمال کاری

همه ما روز هایی را تجربه کرده ایم که به خود قول دادیم از فردا با برنامه زندگی خواهیم کرد! اما هیچگاه آن فردا اتفاق نیفتاده است. مثلا با تشویق دوستانمان در کلاس ورزشی ثبت نام کرده ایم اما هیچ صبحی حس و حال ورزش کردن را در خود پیدا نکردیم. علاوه بر از دست دادن کلاس عذاب وجدان انجام ندادن کار هم با ما خواهد بود. این اهمال کاری با ایجاد حس شکست در شما اعتماد بنفس تان را نیز زیر سوال می برد. فرجام در این نقطه با شما همراه خواهد بود تا با پیدا کردن راهکارهایی مختص شما بر این اهمال کاری غلبه کنید.

علاوه بر تمام آنچه گفته شد پکیج ۲۰۲۰ امتیازات ویژه زیر را برای شما به همراه دارد:

  • عضویت در کلوپ فرجام از زمان شروع پکیج تا پایان آن
  • تا ۱ ماه بعد از پایان پکیج در صورتی که به کمک نیاز داشته باشید میتوانید از ۲ جلسه خصوصی یک ساعته رایگان بهرهمند شوید.
  • در صورت تمایل به تمدید پکیج در سال بعد امکان دریافت ۱۰ درصد تخفیف برای شما وجود خواهد داشت.

میزان رضایت افراد از این پکیج

رضایتمندی شما... 100%

برای اطلاع از هزینه پکیح فرم زیر را پر کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند